Оптовий продаж насіння, насіння оптом від виробника.

адреса центрального офісу:

Київська область,

Києво-Святошинський район,

 смт.Чабани,

вулиця: Польова, 50, а/с 30д

тел: (044) 592-94-63; 592-15-41; 592-82-58;

тел. (068) 353-49-64 є Вайбер!

тел. (050) 330-63-79

факс: (044) 592-65-04

 

Завантажити оптовий прайс на хобі пакет -натисни на текст-

 

Завантажити оптовий прайс на середній пакет -натисни на текст-

 

завідувач відділом продажів насіння оптом:

Насіння оптом - зав.отд.овощних культур Олег Леонідович - фото  Олег Леонідович (кандидат наук)

 

менеджери з продажу насіння оптом:

 

Насіння оптом - менеджер з продажу Володимир Володимирович - фото  Володимир Володимирович (агроном)

Насіння оптом - менеджер з продажу Андрій - фото  Андрій (економіст-аналітик)

 


 

Насіння оптом від виробника

Оптовий продаж голландського насіння овочевих культур і насіння квітів, це один з основних напрямків нашої діяльності, також ми сконцентровані на такі напрямки як:

власна селекція і насінництво (гречка, ячмінь, пшениця яра та озима, соя, зелений горошок, овес, люпин білий і вузьколистий.)
продаж голландського насіння овочевих оптом від лідерів світового ринку Monsanto (De Ruiter Seeds), Иннова Сідс (Innova Seeds), Сингента Сідс (Syngenta Seeds BV), Харріс Моран (Harris Moran), Гавриш.
поставки насіння солодкої кукурудзи для переробної промисловості від американської компанії Харріс Моран
насінництво і продаж насіння квітів оптом німецької, чеської та польської селекції

Історія компанії

  Науково-виробниче підприємство "Антарія" - приватна сімейна компанія, яка успішно працює 30 років на ринку України, нарощуючи свої наукові та виробничі потужності. Основними напрямками діяльності компанії є селекція та насінництво круп'яних та зернових культур, розробка і вдосконалення технологій, дозволяють реалізувати їх генетичний потенціал продуктивності та адаптивності.

   Одним з важливих видів діяльності є співпраця з провідними іноземними селекційно-насінницької компаніями світу: Syngenta Seeds BV, Monsanto - бренду De Ruiter seeds, компаніями групи Limagrain - Advanta, Harris Moran, американськими компаніями -
Innova seeds і Integra, російською компанією Гавриш, ексклюзивно представляючи на ринку України результати певних напрямків їх селекції.

   Принципами роботи компанії є створення або представлення найкращих сортів і гібридів, їх порівняльне вивчення в Державному і виробничому сортовипробуванні України і впровадження кращих з них у виробництво, де регіональні представники і менеджери по культурам допомагають виробничникам реалізувати їх цінні властивості.

   Для широкого ознайомлення з продукцією "Антара" закладаються скринінгові, демонстраційні досліди з подальшим проведення Днів поля в різних грунтово-кліматичних зонах України згідно поширення тієї чи іншої культури, на які запрошуємо всіх зацікавлених осіб.

гречка сорт син-3 фото

 

Одна зі сторін діяльності компанії представлена квітами чеської компанії Cherny і німецької Saatimex Quedlinburg. Компанія працює в закритому грунті з основними тепличними комбінатами України, а у відкритому грунті, по солодкої кукурудзи та зеленого горошку - з 5 основними лідерами плодоконсервної промисловості України, а також з господарствами різних форм власності, які вирощують для них "давальницьку" продукцію.

соя легенда фото

   Виконання складної програми діяльності компанії ТОВ НВП "Антарія" забезпечує і дочірнє підприємство НВП "Антарія" "Оранта". Професійна команда цих компаній складається з висококваліфікованих регіональних представників, менеджерів і фахівців з продукції, дилерів, фахівців сервісних служб, які є невід'ємною частиною діяльності компанії.